Koş Fred Koş
Koş Fred Koş

Koş Fred Koş Nasıl Oynanır ?

Açıklama : Cehennem gibi bir yerde çıkış kapısını arayan fred koşarak oradan uzaklaşmaktadır. Tam arkasında onu kovalayan ve yakalayarak öldürmek isteyen bir katil bulunuyor. Hızlı bir şekilde ilerleyerek ona yakalanmamaya çalışın. İlerlerken karşınıza çıkan engellere de dikkat ederek en yüksek puanı toplamak için koşmaya başlayın. Yön tuşları yardımı ile sağa ve sola hareket edebilir, atlamak için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Boşluk tuşuna arka arkaya iki defa basarsanız daha uzun mesafe atlamış olursunuz. Oyun Ton bu eğlenceli oyunda tüm oyuncularına başarılar diler.

Ek Bilgiler : Beceri Oyunları kategorisinde bulunan Koş Fred Koş, 208639 defa oynandı, 4880 kişi tarafından beğenildi, 356 yorum yapıldı.

Koş Fred Koş Yorumları

(356 yorum)

Yeni rekorum 3696

Küçük çocuklar için uygunsuz çünkü oyunda kan var parçalanma var kopup yokolma var bide katil bizi kovalıyor yani çok iğrenç ve mide bulandırıcı...bu oyun yasaklansın sitede çıksın birde hep bilgisayara virüs yüklüyor oyüzden virüs uygulaması yükledim anca virüslerden kurtuldum...oyüzden oyun sakıncalı ve tehlikeli neyse bye bye

Oynamadım ama kötüye benziyor hatta benim arkadaşım bu oyunu oynadı ve beğenmedi oyüzden bide zaten orda yazıyor katil kovalıyormuş çok iğrenç ve kötü oynamayın.

Vay be

Fired

Malkayu

Oyun çooooooooooooooooook güzel ama açılmıyor:(

Boyle oyunmu olur arkadas iyi ve urkutucu cocuklar icin yas kisaltilmalidir ve bu oyunda bazi virusler enjekde etim yani bu oyun yasaklancak bu Oyunu oynayanlar duysun?

çok donuyor

Oyun cok guzel